beylikdüzü escort

tempobet

Kapat

Netflix Türkiye hesap adını değiştirdi

Anasayfa
Haberler Netflix Türkiye hesap adını değiştirdi

Neksfliş Türkiye hesap adı farklılığı yaptı.

Netflix Türkiye hesap açıklaması farklılığı yaptı. Instagram‘da 1.6 milyon takipçisi olan Murat Övüç, Netflix amacıyla yaptığı bir paylaşımda “neksfliş” demesinin sonrasında gündeme oturdu.

Bu isim hatasına da esprili bir şekilde yaklaşan firma, 1.9 milyon takipçisi tespit edilen Instagram hesabında farklılık yaptı. Yapılan farklılık de “neksfliş” kadar konuşuldu.

Netflix Türkiye hesap adı güldürdü

Salgın önlemleri kapsamında “Evde kal” çağrıları devam ediyor. Evde kalan insanlar da sosyal medyada vakit geçiriyor. Bununla beraber Netflix gibi çevrim içi platformlar daha çok tercih edilmeye başlandı. Bunun son örneği de yüz binlerce takipçisi tespit edilen Murat Övüç‘ten geldi. Murat Övüç, Instagram’dan yaptığı “Neksfliş bana ulaşsın. Film izlemek istiyorum.” dediği video 1 milyondan çok görüntülenme aldı. İşte o paylaşım.

Paylaşımın sonrasında Netflix Türkiye de Instagram hesabında farklılık yaptı. Olaya esprili bir şekilde yaklaşan firma açıklamasını “Netflix ya da Nekşfliş” şeklinde değiştirdi. Bu farklılığın sonrasında Murat Övüç ve Netflix gündem oldu.

Netflix, sosyal medya çalışmalarında en başarılı firmalardan biri olarak görülüyor. Hem de daha evvelce hazırladığımız Nisan ayı takvimine de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir